16 Aralık 2015 Çarşamba

YILBAŞI YAZILARI 1...   31 ARALIK 2015'İN SONUNA GELİYORUZ. ZAMAN NE KADAR ÇABUK GEÇTİ. HEMDE BİZ YERİMİZDE SAYARKEN. 2015'DEN NELER BEKLEDİK NELER OLDU VEYA OLMADI. ACISIYLA TATLISIYLA BİTMEK ÜZERE ŞİMDİDE. ZAMANIN HAİNLİĞİNE ÜZÜLÜP YENİ YIL COŞKUSUNU YAŞAMANIN SEVİNCİ BİRBİRİNE KARIŞIYOR.  BU SENE UZUN ZAMANDIR İSTEDİĞİM AMA BİR TÜRLÜ NASİP OLMAYAN ÇAM AĞACIMIZI ALDIK :) BAYILA BAYILA DA SÜSLEDİM ŞAHSEN :) ARADA HALA GÖRDÜĞÜM VE BEĞENDİĞİM BİR ŞEY OLURSA ALIP AĞACA TAKIYORUM. 

   BU YILBAŞI SEVDİĞİMİZ BİR ARKADAŞIMIZIN EVİNDE UFAK BİR KUTLAMA YAPACAĞIZ. ELİ BOŞ GİTMEMEK ADINA HEM HEDİYE HEMDE YEMEK İÇİN BİR TAKIM ARAŞTIRMALARA BAŞLADIM TABİİ Kİ VE BUNLARI DA SİZİNLE PAYLAŞMAKTAN MUTLULUK DUYACAĞIM. 

    BUGÜN MASANIZDA ŞIK DURABİLECEK APERATİF ÖNERİLERİM OLACAK. UMARIM BEĞENİRSİNİZ... 


PATLAMIŞ MISIRLAR GÖZÜME HİÇ BU KADAR ŞİRİN GÖRÜNMEMİŞTİ... PEYNİR TABAĞI DEYİP GEÇMEMEK LAZIM... BASİT BİR KAKAOLU KEK BÖYLE GÜZEL GÖRÜNEBİLİR. 2 ÇEŞİT PEYNİR İLE HAZIRLAYACAĞINIZ MİNİK MANTARLI KANEPELER  UFAK ATIŞTIRMALIK OLARAK BENCE ÇOK HOŞ OLACAKTIR. ÇİĞ YENEBİLECEK ÜRÜNLERLE VEYA PEYNİRLERLE YILBAŞI AĞACI GÖRÜNÜMÜNDE BU TABAĞI HAZIRLAYABİLİRSİNİZ. 


BEN GİDERKEN BU KOZALAK TATLISINI YAPIP GÖTÜRÜCEM :) ÇOK TATLI DEĞİL Mİ? :) BİRDE YOĞURTLU DEREOTU PATATES SALATASI, HAVUÇ TERETOR. 

   EVİNİZDE HAZIRLAYACAĞINIZ YILBAŞI İÇİN TABİİ Kİ DAHA ÇOK ÇEŞİT VE YEMEK YAPARSINIZ AMA BİZ APERATİF BİŞİLER DÜŞÜNDÜK O YÜZDENDE SEÇENEKLER BU ŞEKİLDE :) SİZLERDEN DE DEĞİŞİK TARİFLER VE YORUMLAR BEKLİYORUM... 

   TEKRAR GÖRÜŞMEK ÜZERE...
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder