13 Eylül 2016 Salı

    Biliyorum yine çok uzak kaldım blog dan ama malum artık doğum izninde olduğum için ufak tefek hazırlıklar ile uğraşıyorum. Hemde ne olur ne olmaz diye bol bol yatıp dinleniyorum. Bayram ziyaretlerine bile çıkmadım o kadar evdeyim yani :) Evdeyken de son hazırlıklar bitti bitecek bir tek kapı susumuzu hazırlamak kaldı oda bu hafta inşallah. Ben bugün sizlerle oglusumun minik şeker hediyelerini paylaşmak istiyorum.  


Bu şeker mi şeker şeker kutularını:) aliexpress ten aldık.  10 lu paket halinde satılıyor ve yanlış hatırlamıyorsam 100 adeti 27 dolardı yani bize 85 -90 TL civarına geldi.


Badem şekerlerini paket halinde 5 paket aldım ama 3 paket yetti 100 kutu için. 
Bu da bitmiş halini:) etiket tasarımını her zaman ki gibi eşim yaptı. Tek kelime ile bayildim :) 

İşte bir minik hazırlığimiz da bu şekilde sona erdi. Kapı süsü yapımını da ayrıntıları ile paylaşacağım. Ayrıca bu yazıyı telefondan yazmak zorunda olduğum için yanlışlarım olursa affedin :) 

Herkese mutlu huzurlu bayramlar... 
11 yorum:

 1. Uludağ turları, kış mevsiminde keyifli vakit geçirmek, sömestr ve hafta sonu tatillerini değerlendirmek için en önemli fırsat. Türkiye’nin ilk kayak merkezi olma özelliğine sahip Uludağ’da günübirlik, hafta sonu turları ile sömestr tatilleri dolu dolu geçirmek istiyorsanız sitemizi ziyaret edebilirsiniz.
  http://www.uludagotel.com.tr/
  #uludağotel #uludağotelleri #uludağotelfiyatları

  YanıtlaSil
 2. Köroğlu Dağlarının zirvesinde, kayak yapmanın heyecanı bir başka! Kartalkaya Kayak Merkezi, birbirinden zorlu pistleri, dağ tesisleri, doğa aktiviteleri, muhteşem manzaraları, after ski partileri ile dört dörtlük bir tatil yaşatıyor.
  http://www.kartalkayaotel.com.tr/
  #kartalkaya #kartalkayaotel #kartalkayaotelleri

  YanıtlaSil
 3. Girişimci, Eğitmen, Fotoğrafçı, Marka Koçu ve Yazar Orhan Gürbüz, 3 şirket, 10 hizmet, 11 eğitim markasıyla Türkiye’nin önde gelen girişimcileri arasında yer almaktadır.
  http://www.orhangurbuz.com/
  #girişimci #liderlikeğitimi #satışeğitimi

  YanıtlaSil
 4. Mitsubishi klima sistemleri, inverter, duvar, kanallı, kaset, vrf, salon, yer tavan ve multi tip klimalara ev ve ofisleriniz için uygun fiyata sahip olabilirsiniz.
  http://www.mitsubishiklima.com.tr/
  #mitsubishiklima #mitsubishiklimafiyatları #mitsubishiklimamodelleri

  YanıtlaSil
 5. Mitsubishi klima yetkili satış ve servis merkezi, klima modelleri, satış koşulları, bakım, onarım, yedek parça ve aksesuar hizmetleri.
  http://www.mitsubishiklimabayii.com/
  #mitsubishiklima #mitsubishiklimalar #mitsubishiklimafiyatları

  YanıtlaSil
 6. Electra klima servisi duvar tipi, inverter duvar tipi split, inverter multi split, salon, kaset, tavan, yer, kanallı tip klima montaj, bakım arıza servis merkezi
  http://electra.klimaservis.com/
  #klimaservis #electraklimaservis #electraklimaservisi

  YanıtlaSil
 7. Klima Bebekleri Hasta Eder Mi? Bebeklerde Klima Çarpması
  Klima bebekleri hasta eder mi, bebeklerde klima çarpması ve belirtileri ile klimanın neden olduğu astım, alerji, yüz felci, solunum yolu hastalıkları.
  klima bebekleri hasta eder mi

  YanıtlaSil
 8. Hastane Klimaları – Sağlık Kuruluşları İçin En Çok Tavsiye Edilen Klima Modelleri
  http://www.mitsubishiklima.com.tr/hastane-klimalari/
  #hastaneklimaları #hastaneklimamodelleri #hastaneleriçinklimalar

  YanıtlaSil
 9. Büyükada otel romantik bir hafta sonu tatili 100 TL’den başlayan ada otelleri konaklama fiyatları,Büyükada'nın en güzel butik oteli, tatil fırsatları.
  http://www.buyukadaotel.com.tr/
  #büyükadaotel #büyükadaotelleri #büyükadaoteller

  YanıtlaSil
 10. Ortodonti Uzmanı Ömer Polat, diş teli tedavisi uygulamaları, hızlı teşhis ve tedavi, uluslararası yöntemler, çocuk ve yetişkin ortodontisinde profesyonel tedaviler.
  http://www.dromerpolat.com/
  #ortodontiuzmanıömerpolat #ortodontistömerpolat #ömerpolat

  YanıtlaSil
 11. Mitsubishi klima kampanya ve fırsatları, her sezon yenilenerek klima ihtiyaçlarınıza ekonomik çözümler sunuyor. Yaz ve kış mevsimi başlamadan çıkan Mitsubishi klima kampanyaları, ev ve iş yerlerinize iklimlendirme konforu getiriyor.

  http://www.mitsubishiklima.com.tr/mitsubishi-klima-kampanyalari/

  YanıtlaSil